Kliendid räägivad


“On teil olnud tööalaseid küsimusi, millele lahendust ei leia?! Soovite, et teie sõnum jõuaks kiiresti, mõistliku hinna eest ja probleemideta just õigete kontaktideni? CMS Direct pakkus AS Tallink Grupile lahenduse, mis tagab saadetiste jõudmise kliendini kiiresti ning turvaliselt nii Eestis kui ka Venemaal. Veelgi enam – ka pärast saadetiste kohalejõudmist aitab CMS Direct analüüsida tehtud tööd ning optimeerida protsesse, et järgmised saadetised oleks veelgi edukamad.”

Kaidi Krimm, Club One manager, Tallink Grupp AS

 


“Ida-Virumaa piirkond on Eesti reklaamijatele suhteliselt tundmatu piirkond jätkuvalt, kus tarbijad on Eesti meediast välja lõigatud või tarbivad teadlikult piiritaguseid kanaleid. Seetõttu koostöös CMS Directi abiga tehtud otseposti kampaaniad toimivad kõige parema reklaamivahendina.
CMS Directi kasuks räägib nende teadlikkus ja kogemus ning oskused soovitada õigeid lahendusi. Meie jäime väga rahule.”

Andre Poopuu, Jewe Mööblimaja Jõhvis

 


Liisi Haug“Meie turundusalased kogemused näitavad, et kliendilehed töötavad ja parim viis neid meie klientidele edastada on otsepost. Seda just selle pärast, kuna saab täpselt määratleda sihtgruppi asukoha põhiselt ja postitatava kliendilehe koguse erinevates piirkondades ise valida.

Oleme CMS otseposti teenusega väga rahule jäänud. Eriti heal tasemel on klienditeenindus – kliendi soovidele püütakse igal võimalusel vastu tulla ja leida parim lahendus. Julgen kindlasti teistelegi CMS Direct-i edasi soovitada ja oleme seda juba ka teinud.”

Liisi Haug, turundusjuht, AS Evelekt

x
Liitu CMS Directi uudiskirja saajatega
  • Trendid otseturunduses
  • Kogemused ja näidised
  • Uuringud ja statistika

Jäta oma e-mail ja ole kursis mis toimub otsepostitusmaailmas