Tulemused on mõõdetavad

Otsepostitusse tulemused on mõõdetavad. Otsepost on oodatud ja piirangud praktiliselt puuduvad.

ERINEVAD TRÜKISED
Kasuta postitamisel erinevates piirkondades erinevaid trükiseid. Erinevus võib olla värvilahenduses, promokoodis. Nii saad täpselt teada, milline oli konkreetse piirkonna tagasiside.

ERINEVAD TOOTED
Testi kampaaniaid erinevate toodetega ja võrdele kaubagruppide läbimüüke. Pea meeles, et ostujõud ja demograafiline pilt on kõikjal Eestis erinev. Kõneta õiget sihtrühma õigete toodetaga.

KOGU TAGASISIDET
Lisa otsepostitusele tagasiside ankeet. Küsi arvamust, kontaktandmeid. Kui küsid e-maili või mobiilinumbrit too kindlasti juurde nõusolu andmise/keelamise lahter, sest ilma kliendi nõusolekuta ei tohi talle reklaamisõnumiga e-maili ega SMS-i saata. Füüsilised ankeedid kogu kokku oma poes või kontoris, elektroonsed saad kätte üle veebi. Loe kokku, analüüsi, tee järeldused.

KUPONGID, VAUTSHERID
Lisa otsepostitusele kuponge, vautshereid, mis teenust või kaupa ostes annavad allahindlust, midagi lisaks, midagi tasuta.

SEO OFFLINE SISU ONLINE-ga
Kui seod offline sisu online ja mobiilii keskkondadega on võimalik väga edukalt mõõta veebilehe statistikat, aplikatsioonide allalaadimisi jne. Kui otseposti materjalist leiab ka registreerimiseks või allahindluse saamiseks promokoodi on ka jätkutegevused veebis, mobiilis kokku loetavad, mõõdetavad.

 

x
Liitu CMS Directi uudiskirja saajatega
  • Trendid otseturunduses
  • Kogemused ja näidised
  • Uuringud ja statistika

Jäta oma e-mail ja ole kursis mis toimub otsepostitusmaailmas